Historie
 
Co nabízíme
 
Ceník
 
On-line služby
 
Kdo jsme
 
Kontakty
 
Diskuse
 

Podle svého zájmu a potřeby si můžete vybrat z těchto nabízených služeb:


Výklad budoucnosti
z karet nebo ruky

 
Tarot,
horoskop

 
Duchovní příčiny nemocí
 
Magická poradna, talisman
 

Výklad budoucnosti


Za slovem věštění si lidé nejčastěji představí právě výklad budoucnosti, ačkoliv toto není tak bezvýhradně pravda. Nejvíce našich klientů žádá právě výklady budoucnosti a my se jim snažíme vycházet vstříc do té míry, do níž je to možné. Ale předpovídání budoucnosti má svá úskalí. I sebevětší nedůvěřivec se nechá předpovědí ovlivnit. Proto je naším cílem dávat věštbu takovou, aby klienta neomezovala a dávala mu možnost svobodného rozhodnutí, ale zároveň i takovou, která je pravdivá a klientovu situaci nezlehčuje ani nevybarvuje přehnaně dramaticky.

Výklad budoucnosti se provádí především z karet. Je to dobrá a osvědčená metoda. Jako doplňkovou lze využít též numerologii, někdy astrologii. Výklad má obvykle dosah asi tří či desíti let, z toho první rok se probírá podrobně. U některých lidí, kteří mají v současnosti více situací k řešení, nelze výkladem dojít dále než do jednoho až dvou let. Proč k tomuto zkrácení dosahu výkladu dochází?

Výklad budoucnosti vždy ( a u každého nikoliv jen u nás) vychází především z analýzy přítomnosti. Nejdříve věštec odvodí minulost a až pak hledá události budoucí. Ten, kdo nemá vyjasněné přítomné události, tzn. odkládá řešení aktuálních životních nepříjemností, chodí v kruhu a průběh své budoucnosti si doposud nestanovil. Osudově je totiž člověku dáno jen kudy má jít, ne jak a kdy tamtudy projde.

Co se návštěvník věštírny z výkladu budoucnosti dozví:

Základní informace o své přítomné situaci, stručnou analýzu těch minulých dějů, které se do jeho života ještě nějak promítají nebo promítat budou. Hlavní směry vývoje v běžných životních směrech - ve vztazích, rodině, přátelských svazcích atd., v práci, ve finanční oblasti, v možnostech osobního vývoje, cest, učení atd. a samozřejmě v oblasti zdraví. na požádání je možné nasměrovat výklad převážně do jedné aktuální oblasti života či věnovat se řešení konkrétního problému.

Co nelze předpovědět:

Výherní čísla ve sportce a datum smrti.

Organizační připomínky:

O výklad budoucnosti bývá velký zájem a čekací doba 14 dnů je běžná. Někdy se ale můžete setkat s čekací dobou i měsíc či více - objednávejte se proto prosím včas, potřebujete-li poradit s vážnějším rozhodnutím. Termín návštěvy je třeba dohodnout telefonicky, mail je v tomto ohledu málo operativní.

Telefonní číslo, kde se můžete objednat: 775 748425 ve všední dny 11 - 19 hodin.Dárkový poukaz na výklad budoucnosti:

Možná máte někoho ve svém okolí, komu byste rádi výklad darovali. Třeba víte o své přítelkyni, že by ráda výklad zkusila, ale nemá odvahu se objednat... Řešením je Dárkový poukaz pro výklad budoucnosti. Vybrat si můžete Dárkový poukaz na výklad budoucnosti za 500,- Kč nebo Dárkový poukaz na dlouhý výklad za 1.000,- Kč. Poukaz je platný bez časového omezení na jednu konzultaci ve Věštírně Via Regia. Objednat si můžete i více poukazů současně.

Co pro to musíte udělat?

Objednejte si vybraný poukaz na adrese Věštírny Via Regia (Taussigova 15, 615 00 Brno), popřípadě elektronicky na in-fo /zavináč/ magick /tečka/ cz. Do objednávky uveďte, jaký poukaz nebo poukazy objednáváte a kam jej máme doručit. Plaťte prosím složenkou na naši adresu (Věštírna Via Regia, Taussigova 15, 615 00 Brno), složenka slouží jako potvrzení objednávky. Po dohodě lze platit i převodem na účet. Do zprávy pro příjemce uveďte, že se jedná o objednaný poukaz.Reklama pro tuto stránku:
Okultní a čarodějnický obchod Spiral Energy.

"; ?>